www.basarkoy.com.tr-BAŞARKÖY SOSYAL YARDIMLAŞMA ve DAYANIŞMA DERNEĞİ
Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik
NASILNASIL GİDİLİR GİDİLİR

İletişimİletişim Formu Formubasarkoydernegi@gmail.com

Çeşitli Bilgiler Çeşitli Bilgiler

E-Devlet E-Devlet

SENER DURSUN

Sener Dursun Sener Dursun

2305 Hit
Gönderim Tarihi : 20.05.2012

merhaba arkadaslar, asagida e.posta, mezun oldugumuz universite grup eletronik postasina sevgili dostum, arkadasim mehmet ali tarafinda gonderilmistir. kardesimin sozlerini burada yayinlamak istedim ki belki bizlere bir soz olur,
************************************************************************************

Selamun Aleykum Dostlar

Babam 84 yaşında, ihtiyarlığın doğal sonucu olarak kalb zayıflığından vefat etti.

Bizim memleket'te ihtiyarlara "Allah seni fazla perişan etmeden alsın" diye dua ederler. Babam da böyle dua ederdi. Allaha hamd ediyoruzki bizi böyle büyük bir imtihanla sadece iki ay imtihan etti ve yüzakıyla çıkardı.

Çünkü ihtiyarlık gerçekten hem o kişi için hem evlatları için büyük imtihandır.  İnsan iyice ihtiyarlayınca hele hele ölüme yakın geçmişte ne acı ve mutluluklar yaşamışsa tekrar tekrar gözünün önünden geçiyor. Belki de Şeytan onu son günlerinde ibadet ve zikirden alıkoymak için vesvese veriyordur. Bu günlerinde yanlarında şuurlu birilerinin bulunup onu sürekli zikir ve Kur'an tilaveti ile bu vesveselerden uzak tutması gerekiyor. Allah hepimize, hepimizin sevdiklerine hayırlı bir "son" nasip etsin.

Bu vesile ile telefonla, maille, dua ve hatimle acımızı paylaşan tüm dostlardan Allah razı olsun. Allah hepimizin geçmişlerine rahmet etsin , gençlerimize çocuklarımıza uzun ve hayırlı ömürler versin.

Can Allahu tealanın elindedir gerçekten. Saat dolmadan almıyor. Taziyedeyken abim, abimin ailesi ve ben bir de kaza geçirdik. Ters dönen araçta gerçekten burnumuz bile kanamadan çıktık elhamdulillah.

Allah herkesten razı olsun.

Selamlar

TANER DURSUN

Taner Dursun Taner Dursun

Gönderim Tarihi : 28.05.2012
Abi S.A;

Allah rahmet eylesin, mekanı cennettir inşallah, Rahmetli amcamın yaşı konusunda yukarıda zikrettiğin sayı  (84) yanlış yazılmış  galiba..
SENER DURSUN

Sener Dursun Sener Dursun

Gönderim Tarihi : 8.06.2012
as
tanerim..
yukardakı yazı bana ait degil... benim bir arkadasima ait. yaziyi cok olumlu buldugum için sizlerin paylasmak istemiştim...
slm ve dua ile
MARANDA DURSUN

Maranda Dursun Maranda Dursun

Gönderim Tarihi : 21.12.2013
Ölüm ne kadar geç ( yaş itibariyle) olursa olsun bize hep erken gelir, aslında ölümün her an her saniye hatta her salise itibariyle var olduğunu unutuyoruz. Allah'ım hepimize hayırlı ölümler, hayırlı amellerle ölümler nasip etsin inşallah. Her nefs ölümü tadacaktır. Ölenlerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına sabır diliyorum.
CEVAP GÖNDERİM FORMUCEVAP GÖNDERİM FORMU
Mesajınız* :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız.
Not : Lütfen küçük harf kullanınız.

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi1 :0,0518

BAŞARKÖY © 2010
BAŞARKÖY SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ WEB PORTALI http://www.basarkoy.com.tr

Tam Ekran